השתלמות בנושא אנרגיות מתחדשות

השינויים המתרחשים בתחום האנרגיות המתחדשות מעלים את הצורך לבחון מחדש את נושא הוראת האנרגיה על היבטיו השונים וללומדו לעומק. לאור זאת, מקיימים הפיקוח על הוראת הפיזיקה במשה"ח ומרכז מורי הפיזיקה במכון ויצמן מספר השתלמויות ייחודיות המיועדות למורי הפיזיקה בחינוך העל יסודי (חט"ע וחט"ב).
במסגרת השתלמויות אלה נחשפים המשתתפים לנושא משאבי האנרגיה המתחדשים וכן לגישות חדשות להוראת האנרגיה.
 
ייחודן של השתלמויות אלה הוא בכך שהן נערכות בחלקן בתנאי אירוח "מפנקים" בבית מלון ללא עלות מצד המשתתפים. ההסדר עם המלון מאפשר למעוניינים לצרף את בן/בת זוגם בעלות נמוכה יחסית, ליומיים של אירוח מלא.
כל השתלמות מורכבת משני חלקים: יומיים (והלילה שביניהם) באירוח מלא במלון ויום נוסף בו יתקיימו סיורים לימודיים באתרים רלוונטיים. תכנית ההשתלמות מצורפת למכתב זה.
 
במהלך השנה האחרונה התקיימו שלוש השתלמויות, ועל פי תגובות המורים הן היו מוצלחות ביותר. למורים שעדיין לא השתתפו בהשתלמות זו אנו מציעים הזדמנות נוספת:
 
בימים ב' + ג' 8+9 לינואר 2018, סדרת הרצאות ופעילויות במלון באזור ירושלים, באירוח מלא ללא עלות (פרטי המלון ייפורסם בהמשך).
 
יום אחד של סיור לימודי בשני אתרים של אנרגיה מתחדשת (ללא עלות). תאריך הסיור ייפורסם בהמשך.
 
ההשתלמות מוכרת לגמול (עוז לתמורה) בהיקף של 30 שעות עם ציון, שיינתן על ידי מכון דוידסון לחינוך מדעי.
 
ההרשמה להשתלמות מתבצעת באמצעות קישור זה. מומלץ להירשם בזריזות, שכן מספר המשתתפים מוגבל.
ההרשמה להשתלמות מותנית בתשלום דמי השתתפות בסך 50 ₪, וזאת על מנת לאפשר הערכות נכונה מול המלון ולהבטיח את מספר החדרים. תשלום זה ישמש למימון ארוחת הצהרים ביום הסיור.
 
מורים שהשתתפו במחזורים הקודמים לא יכולים להירשם שוב.

 


 

תכנית ההשתלמות  תכנית ההשתלמות

תאריך 8/01/2018 - 31/08/2018
מיקום ירושלים
מארגן האירוע המרכז הארצי למורי הפיזיקה
הדפסשלח לחבר